۶تا از مزایای تبلیغات چاپی

کارت ویزیت خلاقانه
کارت ویزیت خلاقانه ای طراحی کنید که موثر باشد
آبان ۲۰, ۱۳۹۸
چاپ تبلیغات
نحوه ایجاد یک تبلیغ تجاری مؤثر در کسب و کار – چاپ تبلیغات
آبان ۲۵, ۱۳۹۸
نمایش همه

۶تا از مزایای تبلیغات چاپی

مزایای تبلیغات چاپی
ما جامعه ای از افراد معتاد به تکنولوژی هستیم که بدون آن راحت نیستیم و چون همه دنیا به صورت آنلاین در حرکت است ، برخی در صنعت تبلیغات معتقدند که تبلیغات چاپی مرده و دفن شده است. اما این درست نیست. چاپ هنوز هم زنده و قدرتمند است.در این مقاله از چاپ پایتخت شش تا از مزایای تبلیغات چاپی را ارائه می دهیم.

۱-اعتبار و اعتماد

محصولات چاپی که با کیفیت بالا و به طور مداوم به خوانندگان ارائه می‌شوند اعتبار خود را توسعه می دهد و تبلیغ کنندگان می توانند به راحتی از این اعتبار استفاده کنند این بدان معناست که تبلیغات چاپی شما کاملاً قابل اعتماد است و باعث فروش بیشتر و آسان تر می شود.

۲- تاثیر چاپ در دیگران

تحقیقات نشان داده که کسانی که دیگران را قادر می‌سازند تا از خدمات شما استفاده کرده یا از شما خرید کنند، تحت تاثیر تبلیغات چاپی قرار می‌گیرند. این تعداد در مجلات ۵۱ درصد و در روزنامه‌ها ۵۳ درصد هستند.

۳- خوانندگان تبلیغات چاپی ،دارای توجه بیشتری هستند

عصر دیجیتال تقریباً توجه مخاطبان را به خود جلب کرده است. ما درحال گشت و گذار در وب با شش تب باز در مرورگر هستیم و در همین حال یک ایمیل برای ما فرستاده می‌شود و یکی دیگر پیام کوتاه می‌فرستد و در تلویزیون هم سریال پخش می‌شود. بنابراین به علت هجوم تبلیغات دیجیتالی زیادی که در اطراف ما اتفاق می‌افتد، آن‌ها را به سادگی نمی‌پذیریم و سخت در ما اثر می‌گذارند.
از سوی دیگر، معمولا خوانندگان نشریات و محصولات چاپی، در هنگام مطالعه مجله یا روزنامه، کار دیگری انجام نمی‌دهند و باعث می‌شود بیشتر به سمت تبلیغات درون آن‌ها جلب شوند.
قطع دنیای دیجیتال

مزایای تبلیغات چاپی

۴-مردم بعد از قطع ارتباط با فناوری به سمت رسانه چاپی می‌روند

قبلا به این موضوع اشاره کردیم که ما به تکنولوژی اعتیاد داریم، اما به جدا شدن و دل کندن هم عادت داریم. هنگامی که ارتباط ما از دنیای دیجیتال و مجازی قطع شود، تمایل داریم که رسانه‌های چاپی را به عنوان سرگرمی و تعامل انتخاب کنیم.

۵- ارائه انعطاف پذیری و گزینه های بیشتر در تبلیغات چاپی

 

تبلیغات چاپی به شما امکان می دهد مخاطبان خود را هدف قرار دهید. شما می توانید دقیقاً بخشی از روزنامه یا مجله را انتخاب کنید که مخاطبان شما به احتمال زیاد می خوانند و تصمیم بگیرید که تبلیغات شما در مجلات تخصصی ارائه شود همچنین می توانید انتخاب کنید که تبلیغات خود را در روز چهارشنبه یا روز یکشنبه چاپ شود. فراتر از این ها ، چاپ به شما امکان می دهد کمپین های خود را متناسب با بودجه خود نیم صفحه و یا تمام صفحه تنظیم کنید .

۶-تبلیغات چاپی به اقدام منجر می‌شوند

طبق گزارش‌ها، ۶۵ درصد از خوانندگان محصولات چاپی، معمولا پس از مشاهده‌ی آگهی، اقدامات خاصی را انجام می‌دهند. به عنوان مثال، افرادی که تبلیغی را از یک فروشگاه موادغذایی مشاهده کردند، احتمال خرید آنان ۶ برابر بیشتر از میانگین فروش آن محصول شد.

همانطور که در ابتدا ذکر شد، زمانی که بین تبلیغات چاپی و دیجیتال هماهنگی ایجاد شود، نتایج شگفت انگیز می‌شود. استفاده از کدهای QR و سایر ویژگی های تعاملی در تبلیغات چاپی، به ایجاد پلی بین تبلیغات چاپی و دیجیتال منجر می‌شود. آگهی هایی که شامل دانلود رایگان یا آدرس شبکه‌های اجتماعی هستند، تعامل با برندهای آنلاین را افزایش داده و به ترافیک سایت و ایجاد آگهی‌های دیگر کمک می‌کنند.

کمپین‌های تبلیغاتی موفق، به بازارهای هدف دست پیدا می‌کنند و به اقدام متقابل مخاطب منجر می‌شود. با درنظر گرفتن مزایای زیاد تبلیغات چاپی و اضافه کردن آن به کمپین بازاریابی خود، تبلیغ کنندگان می‌توانند قدرت چاپ و دیجیتال را در اختیار گرفته و با ایجاد آگهی بیشتر، درآمد بیشتری بدست آورند

در این مقاله در مورد مزایای تبلیغات چاپی صحبت کردیم چنانچه می‌خواهید با قیمتی مقرون به‌صرفه و با کیفیت بالا تبلیغات خودرا چاپ کنید،حتما با ما در چاپ پایتخت تماس بگیرید.

1 دیدگاه

  1. […] نقش بسیار مهمی در افزایش در آمد و فروش بیشتر دارد تبلیغات درست و موثر به بهتر دیده شدن کسب و کار شما کمک بسزایی می […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

36611784