ایده های برتر تجاری چاپ دیجیتال برای موفقیت
دی ۷, ۱۳۹۸
بروشورها
چرا یک بروشور برای تجارت شما مهم است؟
دی ۱۸, ۱۳۹۸
نمایش همه

مزایای داشتن کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت

هنگامی که صحبت از ابزارهای بازاریابی جمع و جور و مقرون به صرفه می آید، داشتن کارت ویزیت هنوز در صدر لیست های ضروری و نوظهور قرار دارد. کارت ویزیت خوب فقط برای شکار شغلی است که می تواند به شما در برقراری ارتباط فعالیت های علمی و پژوهشی در یک جامعه مربوط در رویدادهای مختلف ، همایش ها ، جلسات و غیره کمک کند.

یکی از اولین و مهمترین ابزار مورد نیاز برای بازاریابی ، طراحی و چاپ کارت ویزیت است. برای اینکه بتوانید اطلاعات تماس با مشتریان خود را ارائه دهید ، به کارت ویزیت احتیاج دارید. شما می توانید کارت ویزیت را به عنوان یک تبلیغ طراحی و چاپ کنید و خود را به دیگران معرفی کنید.

از آنجا که بیشتر مشاغل به صورت دیجیتالی انجام می شوند ، ممکن است فکر کنید کارت های ویزیت دیگر مهم نیستند و ارزش خود را از دست داده اند. در حالی که، آنها هنوز هم یکی از مهمترین و تأثیرگذارترین ابزارهای تبلیغاتی و بازاریابی هستند.

روشهای مختلفی وجود دارد که کارت ویزیت می تواند چشم انداز کلی شما را بهبود ببخشد. برای تهیه اطلاعات تماس ، توضیح در مورد فعالیت خود به کارت ویزیت نیاز دارید. دلایل مهم بودن کارتهای ویزیت برای تجارت شما در ذیل توضیح داده شده است.

کارت های کسب و کار یک روش تبلیغاتی ارزان و قابل حمل است. به راحتی می توانید آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. در دنیای مدرن امروز ، حتی با ایمیل ، LinkedIn ، Facebook ، Google Plus و Twitter ، مردم انتظار دارند که کارت ویزیت داشته باشید.

کارت های کسب و کار

ارائه کارت ویزیت حرفه ای بودن و اهمیت شما برای تجارت را اثبات می کند. کارت ویزیت اولین برداشت از حرفه و برند شماست. چندین مزیت در استفاده از کارت ویزیت وجود دارد. در اینجا برخی از مزایای داشتن کارت ویزیت آورده شده است:

کارت ویزیت شما را به خاطر خواهد آورد

وقتی در یک کنفرانس یا جلسه با کسی ملاقات می کنید و کارت ویزیت خود را به آنها می دهید ، به شخص دیگری کمک می کند تا نام و چهره شما را در ذهن خود نگه دارد. همچنین ، هنگامی که کارت ویزیت خود را به مردم می دهید ، در واقع آنها را به این دلیل می گذارید که با شما تماس بگیرند. به این ترتیب ، آنها ممکن است با شما تماس بگیرند ، از طریق ایمیل استفاده کنند یا حداقل شما را در شبکه های اجتماعی مانند ایستاگرام دنبال کنند.

کارت ویزیت حرفه ای شما را نشان می دهد

داشتن کارت ویزیت بسیار حرفه ای تر از نوشتن اطلاعات تماس بر روی یک کاغذ است. زیرا نشان می دهد که شما وقت خود را برای چاپ اطلاعات مورد نیاز برای برقراری ارتباط حرفه ای گرفته اید. علاوه بر این ، به یک کنفرانس بیندیشید که همه در حال تبادل کارت ویزیت خود هستند و شما کارت ویزیت ندارید! به نظر می رسد رضایت بخش نیست ، درسته؟

چاپ کارت ویزیت اعتبار شما را اثبات می کند

متیو شیلتز در مقاله ای درمورد مزایای کارت ویزیت “کرون” می گوید: “کارت ویزیت می تواند اعتماد ، صداقت و اطمینان را نشان دهد که یک شرکت یا شخص شغلی نام و شماره خود را به کارت فیزیکی بچسباند. در صورت عدم استفاده از کارت ویزیت ، نه تنها اعتبار یک شرکت در معرض خطر است ، بلکه این شرکت فرصتی برای فراموشی هنگام ورود مشتری آینده از حضور شرکت یا نماینده شرکت دارد. ”

کارت ویزیت راحت و تو جیبی است

کارت های ویزیت جیبی و راحت هستند و در کیف پول ، کیف یا جیب قابل حمل هستند. کارتهای ویزیت به اندازه کافی کوچک هستند که می توانید روی صفحه اعلانات بچسبانید و در یک نامه بپیچانید یا روی پیشخوان فروشگاه بگذارید.

چگونه کارت ویزیت مؤثر طراحی کنیم؟

اگر به میز یا کشو خود نگاه کنید ، ده ها کارت ویزیت در رنگ ها و شکل های مختلف از افراد مختلف پیدا خواهید کرد. اما آیا از همه آنها استفاده کرده اید؟ یا با گذشت زمان فراموش کرده اید؟
سام همپتون-اسمیت در مقاله ای درباره JukeBox می گوید: “ایجاد یک کارت ویزیت ساده به معنای بازی ایمن کردن آن یا قربانی کردن هویت چیزی نیست که قصد دارید تبلیغ کنید. طراحی مینیمالیستی ، که به خوبی انجام شده است ، می تواند ضمن تقویت برند شما ، ظریف و حرفه ای باشد.
قبل از شروع کار ، مزایای یک طراحی ساده و مینیمالیستی را در نظر بگیرید. ” نام ، عنوان خود ، نام شرکت و اطلاعات تماس را ارائه دهید. علاوه بر نوشتن اطلاعات در کارت ویزیت ، باید اطمینان حاصل کنید که افراد از آنچه انجام می دهید مطلع هستند.

ممکن است افراد بخواهند وب سایت یا آدرس ایمیل شما را داشته باشند. اگر پیامهای شغلی را که ایمیل تان را پر می کنند دوست ندارید ، می توانید دو آدرس ایمیل داشته باشید. یکی در کارت ویزیت شما و دیگری برای استفاده شخصی که آن را فقط برای کسانی که به آنها اعتماد دارید می دهید.

نمونه ای از نحوه فهرست کردن اطلاعات شما در کارت ویزیت :

چاپ پایتخت

چاپ دیجیتال انواع کارت ویزیت وبروشور و …

۰۲۱۳۶۶۱۱۳۷۴

میدان بهارستان، خیابان ملت

برج بهارستان طبقه زیر همکف، پلاک ۱۶

 

فهرست کردن اطلاعاتچاپ کارت ویزیت

روی کارت ویزیت خود یک یادداشت جالب بنویسید و افراد را غافلگیر کنید.امیدواریم این مطلب از چاپ پایتخت در مورد مزایای چاپ کارت ویزیت برایتان موثر بوده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

36611784