۷ نکته طلایی برای طراحی بروشور ها

مزایای چاپ سربرگ برای تجارت شما
بهمن ۲۷, ۱۳۹۸
نمایش همه

۷ نکته طلایی برای طراحی بروشور ها

در هنگام طراحی بروشور، قوانین زیادی باید در نظر گرفته شود تا بتوانید آنها را شفاف کنید ، از مزایای محصولات و خدمات خود استفاده کنید و بیننده را برای خرید جذب کنید. رنگ و اندازه فونت ، موقعیت تصاویر و همچنین مواردی که باعث می شود بروشور  شما از بقیه متمایز شود ، ضروری هستند.
در این مقاله از چاپ پایتخت ما ۷ قانون طلایی به شما پیشنهاد میدهیم تا بتوانید نتایج بهتری را در طراحی بروشور کسب کنید.

نکات طراحی بروشور

۱- وضوح

دامنه توجه مشتریان کوتاه است. بنابراین ، محتویاتی که قرار است به بیننده برسد باید به کوچکترین واحد ممکن کاهش یابد تا بتواند مهمترین اطلاعات را منتقل کند. از طرف دیگر نیز باید شفاف باشد و باید توجه بیننده را به خود جلب کند و او را به مهمترین قسمت های بروشور هدایت کند.

اگر خوانندگان به اطلاعات بیشتری احتیاج داشته باشند ، می توانند با شما تماس بگیرند ، ایمیل بنویسند یا به مغازه های شما بیایند. با نکته بعدی نحوه استفاده از این فراخوان را به شما نشان خواهیم داد. فراموش نکنید که دانستن مکان قرار دادن مطالب بسیار مهم است ، به عنوان مثال می توانید یک لیست درست کنید یا جعبه متن ایجاد کنید.

مقدمهطراحی بروشور

۲-فراخوانی برای اقدام

خواننده تمام اطلاعات لازم را خوانده و حالا قرار است عمل کند. بنابراین ، ما باید یک فراخوان برای اقدام را در بر گیریم. یک متن ساده کافی است: “اکنون بخرید!” یا “اکنون تماس بگیرید!” کوتاه و دقیق. سبک زبان نباید خیلی منفعل باشد. در عوض ، باید نسبتاً فعال باشد. برای رسیدن به هدف بزرگ ، مشتری باید در دست گرفته شود تا از این طریق با شما تماس بگیرد یا محصول یا خدمات را خریداری کند.

 ۳-موقعیت ها

با تمام این وضوح و فراخوان عمل ، قرار دادن این عناصر در مکانهای صحیح بسیار حائز اهمیت است. به عنوان مثال فراخوانی برای اقدام  در ابتدا یا انتهای پیام تبلیغاتی تعلق دارد. و این پیامها باید روی بیانیه های مربوطه متمرکز شوند. عناوین نقش مهمی دارند. آنها ظاهراً در بالاترین مقام قرار دارند و قرار است خواننده را نسبت به مطالب بعدی که در زیر آن ظاهر می شوند کنجکاو کنند. خواننده می تواند پنج جمله شرکت را با یک نگاه درک کند ، تا از سد جادویی فراتر نرود. این همچنین به نفع وضوح دوباره. اطلاعات تماس در قسمت پایین آگهی ها قرار داده شده است ، شاید درست پس از فراخوان عمل. به این ترتیب نام و آدرس شرکت در ذهن مشتری باقی می ماند.

۴-متن

 چه چیزی باعث می شود ما دو بار روی متن تمرکز کنیم. همه اطلاعات خوب در هنگام خواندن قابل خواندن نیستند! به عنوان مثال ، متن باید از اندازه کافی برای خواندن آسان باشد (به حدی که کسی که معمولاً نیاز به خواندن عینک دارد بدون آن هم بخواند). بنابراین شما باید توجه خود را روی قلم های واضح تر متمرکز کنید ، نه فونت های سریف. البته استثنائات وجود دارد ، اگر این موارد کاملاً متناسب با موضوع باشد. سطح بعدی مطالب است: پس از چاپ ، خطاها قابل جبران نیستند. بار دیگر خواندن ، خواندن و خواندن آن شرط لازم برای کنترل کیفیت است. چشمان تازه بیشتر دیده می شود ، به همین دلیل باید تمام خانواده و همکاران بیشمار درگیر شوند. یک کلمه اشتباه در شماره تلفن نه تنها می تواند آزار دهنده باشد ، بلکه می توان کل کار را بی ارزش کرد.

۵- اینفوگرافیک

اینفوگرافیک ها ویژگی ویژه ای در تبلیغات ها هستند. وضوح و ساختار آنها یک مسابقه کامل برای اطمینان از انتقال مطالب آسان تر است ، زیرا مردم می توانند سریعتر اطلاعات تصویری را نسبت به متن خالص پردازش کنند.

اینفوگرافی

طراحی بروشور

۶- از دید مشتری

مشتریان خود را بشناسید! رویکرد و چیدمان بروشور باید متناسب با  سلیقه مشتریان باشد و نه لزوماً از شخصی پیروی کند. لازم است که مورد توجه چشمان آنها و نه تنها شما باشد. به عنوان مثال ، اگر به طرفداران ورزش نزدیک شویم ، زبان تصویر باید به وضوح روی انرژی و احساس معمولی این رویداد ورزشی تمرکز کند. دیدن پروانه با چشم مشتری چندان آسان نیست ، به همین دلیل یک بررسی کوچک می تواند کارها را آسان تر کند.

۷- متفاوت باشید

برای ایستادن از جمع آگهی های تبلیغاتی ، مهم است که تا حدودی با همه رقبا متفاوت باشید. به عنوان مثال ، می توانید از یک قالب غیرمعمول ،برای بروشور استفاده کنید. با کمی رنگارنگ تر. توصیفات جمع آوری شده ، یعنی نظرات مشتریان ، یا پیشنهادهای ویژه ، همراه با کارت پاداش ، به منظور پاداش دادن به تعهد مشتری خود در شرکت، می توانند به سرعت اعتماد ایجاد کنید.

جهت طراحی و چاپ بروشور می توانید با ما در چاپ پایتخت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

36611784