نمونه های سربرگ های زیبا با طراحی جذاب

چاپ تراکت تبلیغاتی | طراحی تراکت
خرداد ۱۲, ۱۳۹۸
تبلیغات چاپی
۶ نکته برای استفاده از تبلیغات چاپی برای جلب مخاطب جدید
خرداد ۲۷, ۱۳۹۸
نمایش همه

نمونه های سربرگ های زیبا با طراحی جذاب

سربرگ
امروزه سربرگها به عنوان یکی از اقلام  اصلی ست اداری به شمار می رود و هر شرکت یا سازمان معتبری می‌تواند با استفاده از یک سربرگ مناسب، به تبلیغات موثر نام تجاری و کسب و کار خود بپردازد.

سربرگ در برقراری ارتباط صحیح با مخاطبین و مکاتبات اداری حرفه‌ای کاربرد فراوانی دارد و در نگاه اول، ماهیت یک کسب و کار و اعتبار یک سازمان را به راحتی به نمایش می‌گذارد. محتوایی که در یک سربرگ ثبت می‌گردد شامل لوگو و نام تجاری هر سازمان که به عنوان اولین و اصلی‌ترین بخش ثبتی است، اطلاعات تماس همچون شماره تلفن و فکس سازمان، آدرس وب‌سایت و آدرس پستی سازمان می‌یاشد.

هدف از سربرگ این است که نام تجاری شما در تمام ارتباطات تجاری شما قابل تشخیص باشد. به همین دلیل مردم معمولا لوگوی خود را در بالای نامه خود قرار می دهند.

لازم به ذکر است که در طراحی و چاپ سربرگ همواره نکات کلیدی وجود دارد که می‌تواند در بازاریابی صحیح، تاثیر به‌سزایی داشته باشد. از جمله آن‌ها می‌توان به هماهنگی رنگ طرح با نوع کسب و کار و همچنین لوگوی سازمان، فونت‌های مناسب، کیفیت کاغذ، چیدمان صحیح اطلاعات تماس و … اشاره کرد.جهت چاپ سربرگ و انتخاب قالب دلخواهتان میتوانید با ما در چاپ پایتخت تماس بگیرید.

سربرگ 6

سربرگ 7

 

 

 

 

سربرگ 9

 

سربرگ 8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

36611784