چرا باید برای مشتری فاکتور چاپ (یا صادر) کرد؟

کارت های ویزیت خاص
۱۴تا از زیباترین کارت های ویزیت خاص و منحصر به فرد
تیر ۴, ۱۳۹۸
اهمیت کاتالوگها
اهمیت کاتالوگها به عنوان ابزاری برای کسب و کار
مرداد ۲۲, ۱۳۹۸
نمایش همه

چرا باید برای مشتری فاکتور چاپ (یا صادر) کرد؟

یک فاکتور به درستی طراحی شده می تواند به کسب و کار کمک کند.هنگامی که یک فروشنده می خواهد قیمت کالا یا خدمات را ارائه دهد، فاکتور را ارسال می کند. فاکتور سندی است که جزئیات مؤلفه های مالی معامله تجاری را نشان می دهد. یک فاکتور شامل نام و اطلاعات تماس خریدار و فروشنده ، شرح خدمات یا کالاهای ارائه شده ، هزینه هر مورد و کل مبلغ مورد نظر می باشد. صورتحسابها به طور معمول شامل تاریخ سررسید پرداخت ، شماره فاکتور فروش و روش پرداخت نیز هستند.
فاکتور فروش
چاپ فاکتور
فاکتور شواهدی مبنی بر تحویل محصولات و خدمات و ایجاد حق پرداخت شرکت را ارائه می دهد. در صورت عدم پرداخت مشتری ، یک شرکت می تواند از قراردادها و فاکتورها استفاده کند تا به صورت قانونی به دادگاه قانون نشان دهد مبلغ پرداختی آن است. به همین ترتیب ، شرکت می تواند نسخه ای از فاکتورها و مبالغ پرداخت شده به پیمانکاران و فروشندگان را حفظ کند تا ثابت کند که تعهدات قراردادی خود را برای پرداخت تکمیل کرده است.
به این ترتیب چاپ فاکتور برای کسب و کارها بسیار مهم و با اهمیت می باشدجهت چاپ انواع فاکتور ها باید به مراکز چاپ معتبر مراجعه کنید که می توانید خدمات خود را به ما در چاپ پایتخت با بالاترین کیفیت انجام دهید.

انواع چاپ فاکتور:

فاکتورهای فروش هم در سایز A4 و هم در سایز A5 چاپ می شوند. این فاکتورها هم به صورت کاغذ معمولی و هم به صورت کاربن لس ( بدون نیاز به گذاشتن کاربن ) به همراه شماره، پرفراژ ، صحافی و سرچسب قابل ارائه می باشند.

قبض رسید

 

همچنین میتوانید برای کسب کارتان قبض رسید چاپ کنید که در قبال دریافت مبلغی به عنوان بیعانه، شما یک قبض با مشخصات خریدار و ذکر تاریخ تحویل و مبلغ بیعانه به مشتری ارائه می کند که تضمین انجام خدمات از سوی شما می باشد. خریدار نیز موظف است در هنگام تحویل کالا یا خدمات، قبضی که از سوی شما دریافت نموده است را به شما تحویل دهد که به نوعی شخص صاحب خدمات و یا کالا را مشخص می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

36611784