اهمیت تبلیغات بروشور برای بازاریابی موفق

چاپ بیلبورد تبلیغاتی
چاپ بیلبورد تبلیغاتی
آذر ۳, ۱۳۹۸
۸ قانون طراحی برای ایجاد تبلیغات چاپی موثر
آذر ۲۴, ۱۳۹۸
نمایش همه

اهمیت تبلیغات بروشور برای بازاریابی موفق

آگهی های تبلیغاتی راه های جدیدی برای تبلیغ محصولات و خدمات هستند و از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است . با تحول در دنیای تجارت ، واسطه های جدید بازاریابی برای گسترش آگاهی از برند و رسیدن به مخاطبان هدف بیشتر از همیشه معرفی شده اند. برای رونق کسب و کار ، مهم است که فرد باید در روشهای بازاریابی که توسط رقبا استفاده می شود ، آگاهی داشته باشد. علاوه بر این ، ایجاد یک روش منحصر به فرد برای جذب مشتریان بالقوه بیشتر از رقبا نیز ضروری است.

با توجه به اینکه هر واسطه ای از بازاریابی دارای اهمیت و مزایایی است ، صاحبان مشاغل قبل از عملی کردن آن باید اهمیت هر ابزار بازاریابی را درک کنند.اگر در حال راه اندازی یک پرتال آنلاین از نام تجاری خود هستید و می خواهید از مزایای بیشتری بهره مند شوید ، بهتر است برای تبلیغات بروشور تصمیم بگیرید. برخی از مشاغل به دلیل نیاز منحصر به فرد خود از آن به عنوان یک ابزار اختیاری استفاده می کنند در حالی که برخی از آن به عنوان یک وسیله اجباری برای بازاریابی فوری و تبلیغ استفاده می کنند.

بازاریابی زیر خط

طراحی بروشور یکی از انواع موثر بازاریابی BTL (زیر خط) است. بروشور یک ابزار عالی برای تبلیغ موثر است زیرا مخاطب هدف را مستقیماً درگیر می کند. از طریق تبلیغات بروشور این فرصت را دارید که پیام شرکت خود را مستقیماً به مشتریان بالقوه منتقل کنید.
بر خلاف سایر ابزارهای بازاریابی مانند بیلبوردهای تبلیغاتی یا تبلیغات روزنامه ای ، شما می توانید با ارائه اطلاعات دقیق از ویژگی ها و مزایای محصول خود ، مخاطبان خود را به طور موثرتری درگیر کنید. بهترین بخش در مورد بروشورها این است که شما پیام ، ویژگی ها و مزایای شرکت خود را از طریق قانع کردن محتوای گرافیکی نمایش می دهید. فقط بپذیرید که مردم از تبلیغات کسل کننده مانند تبلیغات روزنامه ها تغذیه می شوند. با این حال ، آنها عاشق بررسی یک محتوا جذاب هستند. ارائه گرافیکی پیام شما اثربخشی تبلیغات شما را افزایش می دهد ، بنابراین به شما این امکان را می دهد که از پتانسیل بالقوه ای بیش از هر زمان دیگری استفاده کنید.

بروشورهای تبلیغاتی در مقایسه

اگر بازاریابی بروشور را با تبلیغات بیلبورد مقایسه کنید ، به این نتیجه می رسید که به شما اجازه می دهد تا تصویر شرکت خود را به روشی جامع تر از تابلوهای تبلیغاتی ارائه دهید. علاوه بر این ، اجرای یک تبلیغات بروشور از راه اجاره بیلبوردهای بسیار گران قیمت بسیار مقرون به صرفه است.
برای استفاده بیشتر از بازاریابی بروشور خود ، اطمینان حاصل کنید که متناسب با ماهیت تجارت شما است و با توجه به مخاطب هدف طراحی شده است.

چرا بروشورها برای بازاریابی مهم هستند

یک بروشور بازاریابی یک قطعه چاپی از بازاریابی است که اغلب شامل ۳ لت باجنس ورق های متفاوت چاپ می شود. بروشورها یکی از چندین گزینه برای چاپ هستند که شرکت ها می توانند به عنوان بخشی از تجارت یا تبلیغ محصول استفاده کنند. این ابزار مخصوصاً برای مشاغل کوچک بسیار مهم و مفید است.

تطبیق پذیری

بروشورهای بازاریابی از جمله ابزارهای متنوعی است که می توانید برای اطلاع مشتریان به محصولات یا خدمات خود استفاده کنید. خرده فروشی ها و دفاتر فروشی که دارای ترافیک مشتری زیادی هستند ، اغلب دارای بروشورهایی با اطلاعات مربوط به محصول در جلوی فروشگاه یا سالن انتظار هستند. به عنوان مثال ، بانکها بروشورهایی را در مورد هر دسته از کالاهای مالی ایجاد می کنند تا مشتریان منتظر در لابی نگاهی به آن بیاندازند. بازاریابان همچنین بروشورهایی را برای نمایش های تجاری و ارائه می دهند تا آنها را به مشتریان بالقوه یا همکاران تجاری اختصاص دهند.

بسته بازاریابی

بروشورها  در ترکیب با یک بسته تبلیغاتی به خوبی کار می کنند. بسته های اطلاعات شرکت یا محصول به رسانه های خبری برای استفاده در توسعه بررسی ها و یا برای تکمیل کردن اطلاعات ارسال می شوند این بروشور ها نمای خوبی از شرکت ارائه می دهند. همچنین می توانید بروشورهایی را در بسته بندی های تزئینی ، مانند کیف و تی شرت ارائه دهید. ترکیب این بروشور با کالاهای مورد علاقه مخاطب ممکن است مورد توجه بیشتری قرار بگیرید.
اطلاعات تبلیغات بروشور

اطلاعات تبلیغات بروشور

بروشورها نسبت به سایر موارد چاپی ، مانند یک روزنامه یا آگهی مجله یا نامه پستی مستقیم یا کارت پستال ، فضای بیشتری را برای اطلاعات مربوط به شرکت و محصولات ارائه می دهند. حتی یک طراحی ساده سه لت اجازه می دهد صفحات رنگارنگ و پنج بخش متفاوت داشته باشید که برای بیان خصوصیات محصول و خدمات بپردازید اگر طراحی از طول انجام شود که فضای مناسبی را در اختیار دارید و می توانید از تخفیفات و برنامه های کسب و کارتان اشاره کنید.

هزینه های تبلیغات بروشور

هزینه های چاپ بروشور نسبت به محصولات دیگر کم هزینه تر هستند با این وجود که شما اگر تعداد زیادتری هم سفارش دهید از قیمت آن کاسته می شود دقیقا برعکس سایر محصولات تبلیغی و همین مزیت باعث شده است که از طرفدارهای زیادی هم برخوردار باشد و اورگان هایی که هزینه برای آنها مناسب است استقبال کنند.

جهت طراحی و سفارش بروشور هایتان می توانید با ما در چاپ پایتخت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

36611784