چاپ کارت ویزیت
مزایای داشتن کارت ویزیت
دی ۱۴, ۱۳۹۸
لوگو
چرا یک لوگو خوب بسیار مهم است؟
دی ۲۲, ۱۳۹۸
نمایش همه

چرا یک بروشور برای تجارت شما مهم است؟

بروشورها
با حضور دنیای دیجیتال در همه جا ، آیا هنوز داشتن یک بروشور به خوبی طراحی شده اهمیت دارد؟ پاسخ بله است. بروشور شرکت در کنار وب سایت ، شبکه های اجتماعی ، تبلیغات و تلاش های بازاریابی ، بخشی جدایی ناپذیر از روند برندسازی شما است.
بروشور یک بخش حیاتی از ادبیات در مورد محصولات و خدمات شما است که یک مشتری بالقوه می تواند با خود ببرد. این چهره تجارت شما را در دستان و در ذهن خود نگه می دارد که به آنها خدمات شما را یادآوری می کند.

در اینجا برخی از مزایای اصلی داشتن یک بروشور برای شرکت یا تجارت شما ذکر شده است:

• یک بروشور به خوبی طراحی شده به عنوان مقدمه ای مناسب برای تجارت شما است.
• بروشورها با توزیع دقیق ، می توانند دید شرکت شما را گسترش دهند.
• بروشورها هنگام دستیابی به مشتریان جدید ، ابزار بازاریابی خوبی هستند.
• بروشورها می توانند مطبوعات مثبتی در مورد شرکت شما ایجاد کنند.
بروشورها
• بروشورها برای نمایش های تجاری و فرصت های شبکه مناسب هستند.
ما همچنین به اهمیت داشتن بروشور مناسب برای شرکت شما اشاره کردیم. یک بروشور با طراحی بد می تواند در مورد شغل شما به همان اندازه که یک طراحی خوب می تواند بگوید ، حرف بزند، بنابراین مطمئن باشید پیام دقیقی را که می خواهید ارسال می کند. یک طراح گرافیک خوب باید بتواند در ایجاد درست نگاه مناسب با کلمات صحیح که به مخاطب مناسب مورد نظر شما برسد ، با شما همکاری کند.
• ما همیشه به مشتریانمان می گوییم که آن را ساده نگه دارند. شما می خواهید یک طراحی خوب با تصاویر ، نقاط مختصر ایجاد کنید که باعث ایجاد علاقه شود  نه پاراگراف متن  محتوای بسیار زیاد که  مشتری بالقوه شما بروشور را  نخواند.
• مطمئن باشید که نسخه در بروشور شما پیام مثبتی را در مورد شرکت شما ارسال می کند – مواردی که موفقیت شما را نشان می دهد و باعث می شود افراد بخواهند از خدمات شما استفاده کنند.

خدمات

• معرفی مختصری در مورد خود یا شرکت خود داشته باشید. ارائه کمی اطلاعات در مورد اینکه چرا نسبت به کاری که انجام می دهید باعث جذب مشتری می شود.
• دقیقاً چه خدماتی را ارائه می دهید یا شرکت شما انجام می دهد. آن را روشن کنید تا مردم بدانند که چه چیزی می توانند از شما انتظار داشته باشند.
• اگرچه این واضح است ، اما اغلب فراموش می شود: حتماً اطلاعات تماس شما در بروشور قرار داشته باشد: شماره تلفن ، آدرس وب سایت ، آدرس ایمیل و غیره.
یک بروشور خوش ساخت و طراحی شده می تواند به فروش شرکت شما کمک کند. اگر می خواهید به عنوان یک تجارت رشد کنید و به مشتریان بیشتری دسترسی پیدا کنید و هنوز یک بروشور ندارید ، در مورد آن فکر کنید. و با ما در چاپ پایتخت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

36611784