چاپ بنر برای تبلیغات و نکته های لازم برای طراحی و چاپ

انواع کاغذها که در صنعت چاپ وجود دارد
آذر ۲۸, ۱۳۹۸
ایده های برتر تجاری چاپ دیجیتال برای موفقیت
دی ۷, ۱۳۹۸
نمایش همه

چاپ بنر برای تبلیغات و نکته های لازم برای طراحی و چاپ

چاپ بنر
اگرچه چشم انداز بازاریابی متحول شده است ، اما بنرها جزء اصلی تبلیغات محسوب می شوند. آیا شما قصد جذب مشتریان جدید را دارید یا به یک روش مقرون به صرفه برای بازاریابی برند خود نیاز دارید؟ بنرهای چاپی گزینه ای آسان با بسیاری از مزایای عملی است که می توانید از آنها استفاده کنید. در این راهنما از چاپ پایتخت نکات چاپ بنر را توضیح میدهیم.

۴ نکات چاپ بنر سفارشی:

۱- برای چاپ بنر قبل از نوشتن ، یک طوفان مغزی ایجاد کنید و مشخص کنید که هدف از تبلیغات شما چیست. به عنوان مثال ، چگونه و در چه شرایطی استفاده خواهد شد؟ چه چیزی را می خواهید به هر رهگذر انتقال دهید؟

۲- مزایای اصلی را در بنرهای شخصی خود حفظ کنید. این کار نشان می دهد مشتریان بالقوه چه خدماتی را  بدست می آورند. کتاب آشپزی را تصور کنید که با ۱۰۰ دستور العمل تبلیغ می شود. این روش مفیدی است ، اما بعید است که حس کنجکاوی مصرف کننده را به خود جلب کند. با این حال ، تبلیغی برای دستور العمل های خوشمزه ، پخته شده و مغذی خانگی که می توانید بعد از یک روز طولانی در محل کار در مدت ۳۰ دقیقه انجام دهید ، پس اینکار فقط به این دلیل که در بنر تبلیغاتی شما توضیح می دهد که چه چیزی را می خواهید بدست آورید، است.

۳- نوشتن متن کوتاه موجب نتایج بهتری خواهد شد ، بنابراین نیازی به جملات بلند با نمایش بیش از حد نیست.  به یاد داشته باشید که جزئیات اضافی بعداً می تواند برای علاقه مندان  از طریق بروشور ، تراکت یا مکالمه توضیح داده شود ، اما این تنها در صورتی امکان پذیر است که ابتدا توجه آنها را جلب کنید.

۴- جزئیات اطلاعات تماس را بنویسید ، اما اطمینان حاصل کنید که این اطلاعات نیز در بنر شما قرار دارند! اطلاعات می تواند شامل  یک آدرس ایمیل یا شماره تلفن باشد ، یا اینکه رسانه های اجتماعی مشاغل شما در انتهای بنر شما قرار گیرد.

بنر

با استفاده از این نکات طراحی تبلیغات ، بنر چاپی خود را تقویت کنید:

 ایجاد تبلیغات مؤثر همیشه آسان نیست. نوآوری می تواند همیشه برای مخاطب جذاب باشد ، بنابراین هنگام چاپ بنر با توجه به این نکات باید خلاق باشید. در اینجا باید در نظر داشته باشید:
– استفاده از طرح های متن واضح و ساده بدون توجه به خدمات قانع کننده خواهد بود ،  رهگذری که با آگهی های سفارشی روبرو می شود ، به طور کلی کار دیگری را انجام می دهد ، بدین معنی که همیشه زمان زیادی برای علاقه مند کردن آنها وجود ندارد. در مورد آن فکر کنید ، اگر در حال چاپ تبلیغاتی با سطح ریز و درخور ‘شرایط خدمات’ هستید ، برای فکر دیگری مکث نمی کنید و نفس خود را جلب نمی کنید. استفاده از متن بزرگ و خوانا شانس بهتری برای جذب مشتریان هدف ، چه از نزدیک و چه دور است.
-بنرها میتوانند به دو شکل افقی و عمودی چاپ شوند علاوه بر این کاربردهای بسیاری دارد.، بنابراین این مورد را روی بنر خود در نظر بگیرد تا فقط آن را ساده تر کنید ، زیرا خدمات اصلی شما درک و یادآوری آن آسان خواهد بود.
– برای بسیاری ، کیفیت تصویر یک شاخص مطمئن برای ستون فقرات مشاغل شما است ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که از چه مواردی استفاده می کنید. این که آیا این لوگو یا تصاویر محصول شما باشد ، اطمینان حاصل کنید که تصاویر استفاده شده از کیفیت تصویری که هدف شما برای ارائه به مشتریانتان است را داشته باشد.
– هماهنگ کردن رنگ با آرم یا رنگ های شرکت به بنر شما کمک می کند تا  جذابیت و حرفه ای بودن آن را نشان دهید. به یاد داشته باشید آگهی های چاپی با رنگ های پر جنب و جوش ، جلب توجه میکنند ، اما به خاطر داشته باشید که آنها نباید متن شما را مسدود کنند.

کدام نوع بنر چاپی برای برند من بهترین کار می کند؟

چاپ بنر می تواند یک کار ساده باشد و با انتخاب سبک های مختلف ، مطمئناً چیزی مناسب برای ابزار بازاریابی شماست. با این حال ، مواد بنر اغلب نادیده گرفته می شود ، مواد برای چاپ بنر :

– مواد PVC
– مواد PVC استاندارد
– مواد بوم مش

– مواد انسداد

برای چاپ بنر لازم نیست از مواد گران استفاده کرد PVC یکی از گزینه های مناسب به شمار می آید مخصوصا برای زمانی که بنر شما به طور موقت می خواهد نمایش داده شود.

البته بهتر است برای بنر هایی که در مکان های عمومی استفاده می شوند از ترکیب PVC با مواد استاندارد استفاده کرد. این مواد مستحکم ترو مقاوم تر هستند و ضد آب می باشند . این بنر ها در برابر آتش نیز مقاوم هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

36611784