۵ نکته برای طراحی لوگو های جذاب

تبلیغات چاپی
چرا تبلیغات چاپی می تواند در ترکیب بازاریابی شما تفاوت ایجاد کند؟
اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۸
چاپ کاتالوگ
مزایای چاپ کاتالوگ
خرداد ۵, ۱۳۹۸
نمایش همه

۵ نکته برای طراحی لوگو های جذاب

طراحی لوگو
طراحی همواره موازی با تغییرات ارزش های اجتماعی است که از آن ناشی می شود. این قانون نیاز به توجه زیادی دارد تا بهترین راه برای انتقال معنای واقعی طراحی و سبک، به ویژه لوگوی کسب و کار شما باشد که می تواند به عنوان اهداف خود به مشتریان منتقل شود . نام تجاری شما باید به راحتی برای  مشتریان، قابل تشخیص باشد.

ایجاد یک لوگو بهترین روش برای ایجاد یک تصویر برند منحصر به فرد است، زیرا این یک فرم ارتباطی است که می تواند تمام پیام ها را به مشتریان منتقل کند.

با توجه به آنچه گفته شد، ثابت می کند که برای طراحان چالشی برای طراحی لوگو هایی است که مشتریان را جذب کنند. و به دلیل این چالش، مبالغ هنگفتی به طور خاص توسط مارک ها صرف می شود تا آرم های خود را از دیگران خاص و منحصر به فرد نشان دهند. به همین دلیل است که در این مقاله از چاپ پایتخت به شما “۵ راه برای طراحی آرم کامل” برای کسب و کار شما را خواهیم گفت.

۱- باید بدانید چ لوگویی را میخواهید طراحی کنید.

حس می کنید، درست است؟ ابتدا باید بدانید که نام تجاری شما چیست، می دانید چه پیامی به مشتریان داده می شود. شما باید این چیزها را بدانید، زیرا طراحی لوگو خوب باید تمام این جزئیات نام تجاری را شامل شود. اگر شما تمام این بیت های مهم نام تجاری خود را می دانید، به شما کمک می کند لوگو را طراحی کنید که می تواند به طور موثر در بازاریابی مورد استفاده قرار گیرد. سازنده نوشیدنی های انرژی، Red Bull، به عنوان مثال. آنها از گاو، یک حیوان پر انرژی و فعال، با آرم خود برای ارتباط ویژگی های گاو با محصول و نام تجاری استفاده می کنند. این به این معنی است که تصویر نام تجاری قوی و جدی است و برای همه چالش ها پیش می رود.

۲- قبل از شروع فکر کنید

قبل از شروع به طراحی لوگو ما باید ابتدا لوگو رقبا را تحلیل کنیم. بیایید جوانب مثبت و منفی آرم رقیب را برجسته کنیم. برای انجام این کار، ما می دانیم که چگونه لوگو را برای رقابت با آنها طراحی کنیم. و می توان آن را برای بهبود قدرت رقبای ما استفاده کرد و آن را برای استفاده با آرم ما نیز تنظیم کرد.

 

آرم برند

۳- فقط (یک) طراحی لوگو

هر نام تجاری باید تنها یک لوگوی اصلی داشته باشد تا اطمینان حاصل شود که مشتریان آرم برند را با لوگوی نام تجاری دیگری اشتباه نگیرند و همچنین به این ترتیب می توانند به راحتی برند باقی بمانند. بیایید شاهد شکست از باشگاه فوتبال در انگلیس باشیم، لیدز متحد. آنها تصمیم می گیرند که آرم تیم جدید را عوض لوگوی قدیمی که در مدت زمان طولانی در ذهن مشتری قرار دارد تغییر دهد. برای انجام این کار، بسیاری از طرفداران به آرم جدید اعتراض می کنند. و در نهایت، باشگاه تصمیم به تغییر آرم به حقیقت قدیمی است. با این توضیح، طراحی لوگو “موثر” تنها از پول استفاده نمی کند، بلکه مقدار زیادی تلاش و زمان نیز باید در جهت ایجاد لوگو با نام تجاری که بتواند به تغییر زمان سازگار باشد،ف به کار برد.

۴- فونت و رنگ را انتخاب کنید

اگر می خواهید متن را در لوگو خود قرار دهید، واضح است که شما باید یک سبک فونت مناسب برای لوگوی خود و همچنین هویت نام تجاری خود را انتخاب کنید. به عنوان مثال، اگر شما لباس میفروشید، یک سبک فونت مناسب که سبکی پرطرفدار باشد انتخاب کنید. به غیر از سبک فونت، رنگ آرم نیز مهم است. در کسب و کار، این کافی نیست که شما فقط رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید. شما باید درک روانشناسی داشته باشید تا بتوانید رنگی را انتخاب کنید که در بازاریابی موثر باشد. به غیر از مناسب بودن برای نام تجاری، رنگ نیز باید نیازهای مشتری را برآورده کند. به عنوان مثال، پرنده آبی در لوگو توییتر احساس راحتی می کند، برای چشم لذت بخش است و احساس ناخوشایندی ایجاد نمی کند، زیرا رنگ آبی رنگ سرد است.

۵- جزئیات زیاد را قرار ندهید

به یاد داشته باشید طراحی ساده لوگو یک مزیت است زیرا به مردم کمک می کند تا آرم برند را راحت تر، سریع تر و مدت زمان بیشتری تشخیص و به یاد بیاورند. داشتن جزئیات بیش از حد در لوگو ممکن است موجب سردرگمی شود و یا علاقه ای به کسانی که لوگو را مشاهده می کنند را از دست بدهند. با توجه به آنچه گفته شد، مهم است که اطمینان حاصل کنید که آرم حاوی تمام جزئیات لازم است،
اگر این ۵ نکته را دنبال کنید،  طراحی لوگوها دشوار نخواهد بود. اطمینان حاصل کنید که شما در برنامه ریزی مانند چیزی که ما توصیه می کنیم، صرف زمان می کنید. اگر انجام دادید، مطمئن هستیم که دیگر در طراحی اشتباه نخواهید کرد. علاوه بر این،  نیز موجب صرفه جویی در وقت و پول شما می شود. امیدواریم از این مقاله لذت برده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

36611784