چاپ لیبل سی دی

طراحی و چاپ برچسب های سی دی و دی وی دی

  • به سرعت برچسب ها و پوشش های حرفه ای را ایجاد کنید
  • شخصی سازی برچسب ها با عکس ها و آثار هنری خود

چاپ لیبل سی دی

 چاپ دیجیتال بر روی انواع لیبل سی دی به صورت مستقیم

تفاوت چاپ مستقیم و چاپ روی لیبل سی دی در این است که در مرحله چاپ مستقیم عملیات چاپ توسط پرینتر های مخصوص چاپ سی دی به صورت مستقیم بر روی سی دی ها پرینتیبل انجام می شود. ولی در چاپ لیبل معمولا چاپ روی لیبلی که روی سی دی های چاپدار می چسبانند که توسط پرینتر انجام می شود.

برای سفارش چاپ لیبل سی دی با شماره  ۰۲۱۳۶۶۱۱۳۷۴  تماس بگیرید.

انتخاب طرح

شخصی سازی

چاپ

طراحی لیبل سی دی نمایانگر هویت سازمانی سی دی حاوی اطلاعات ارسالی و نوع محتوای آن، می‌باشد. چاپ سی دی در دو حالت چاپ روی سی دی بصورت مستقیم (که خود این نیز به دو روش افست و دیجیتال انجام می‌شود) و چاپ لیبل سی دی که بر روی کاغذ با گراماژ پایین و پشت چسبدار چاپ شده (چاپ افست و یا دیجیتال) و پس از آن، روی CD چسبانده می‌شود. اندازه لیبل سی دی به‌ طور معمول ۱۲×۱۲ سانتیمتر محاسبه می‌شود. روی آن اطلاعات مربوط به شرکت و یا مؤسسه عرضه‌کننده درج می‌گردد. این اطلاعات شامل نام و یا لوگوی شرکت، عنوان CD ،شعار تبلیغاتی، تصاویر مرتبط با موضوع، نشانی، شماره تلفن و پست الکترونیک است. اگر برای CD، کاور نیز در نظر گرفته شود، بخشی از اطلاعات لیبل روی کاور سی دی آورده می‌شود.

کاور سی دی مانند بسته بندی، عمل نگهداری و حفاظت از سی دی حاوی اطلاعات ارسالی را بر عهده دارد. کاور به ‌صورت پاکت که تمام مقوایی است و یا به‌صورت پلاستیکی (قاب سی دی) طراحی می‌شود. اگر کاور به صورت پاکت باشد باید کل آن طراحی و چاپ شود، اما اگر به صورت قاب سی دی باشد تنها برگه‌ای که در درون قاب CD گذاشته می‌شود و اطلاعات در آن می‌آید طراحی و چاپ می‌شود.

طراحی لیبل CD‌ و قاب سی دی به‌صورت چهار رنگ و با مد رنگی CMYK طراحی می‌گردد و چاپ لیبل به ‌شکل افست و یا دیجیتال انجام می‌شود که بستگی به تیراژ و نیاز به کیفیت بالای کار دارد.

جهت سفارش چاپ لیبل میتوانید با چاپ پایتخت با مناسب ترین قیمت تماس بگیرد.

36611784