چاپ ست اداری

ست اداری چیست ؟

ست اداری به مجموع اوراقی گفته می شود که در امور اداری و پرسنلی یک شرکت یا کمپانی ، برای کارهای رسمی و غیر رسمی استفاده می شود. این اوراق اداری شامل سر برگ، کارت ویزیت، یادداشت، و پاکت نامه می شود که هر یک از این اوراق وظیفه مهمی دارند مثال:

سربرگ که معمولا در سایز آچهار و آپنج است برای نگارش و نامه های اداری و رسمی می باشد.

کارت ویزیت برای معرفی شغل و اطلاعات تماس می باشد.

یادداشت برای، یادداشت های معمولی و غیر رسمی می باشد.

پاکت نامه برای فرستادن نامه یا قرارداد ها و … می باشد.

البته به جز این چهار گزینه که ما به آن ها اشاره کردیم موارد دیگری هم مثل کارت های پرسنلی، فولدر، فلش کارت، سی دی، فاکتور و … وجود دارد که می توان به دلخواه مدیر شرکت یا سازمان در ست اداری استفاده کرد ولی به دلیل عمومی نبودن کمتر از آن ها استفاده می شود و امکان دارد به تعداد معدودی تهیه و چاپ شود. اما معمولا ست اداری از آن چهار موردی که در بالا توضیح دادیم تشکیل می شود.

طراحی ست اداری یکی از مهم ترین و اصلی ترین نکات در چاپ ست اداری است و باید این طراحی اوراق شبیه به یک دیگر باشد برای همین است که به مجموع این اوراق ست اداری میگویند. طراحی این اوراق شامل اطلاعاتی است مانند اسم و لوگو، آدرس، تلفن و تاریخ می شود.

از یاد نبرید که هر یک از این اوراق شما توسط هزاران مشتری چندین بار مشاهده می شود پس وقت گزاشتن و سرمایه گزاری برای داشتن یک ست استثنایی شما را برای رساندن به هدفتان کمک میکند. هویت مجموعه شما به طراحی و چاپ ست اداری شما وابسته است حفظ ریتم طراحی شما در ذهن مشتریان خود و عموم باقی می ماند.

ست اداری نشانه ای از شخصیت و سلیقه ی آن شرکت یا مجموعه است که باید به بهترین نحو طراحی و چاپ شود.

36611784