چاپ بروشور

توضیحی در مورد طراحی و چاپ بروشور

چاپ بروشور معمولا برای معرفی خدماتی است که ارئه می دهید که میتوان در آن از عکس های مناسب با کارتان استفاده کرد و در قالب ها و اندازه های مختلف طراحی کرد مثل بروشور های سه، لت دو لت و…

بروشور ها معمولا نسبت به کاتالوگ قیمت پایین تری دارند و در هر سایز و جنس کاغذی که شما بخواهید کاملا با سلیقه خودتان چاپ میگردد. بروشور ها را در تیراژهای بالا چاپ می کنند چون باید بین مصرف کنندگان زیادی پخش گردد اما اگر شما به تیراژ کم تری احتیاج دارید و زیر هزار تا بروشور بخواهید می توانید با دستگاه های دیجیتال این کار را انجام دهید. ضخامت و گرم کاغذ های بروشور به دلخواه می باشد اما معمولا از گرم های پایین استفاده می شود برای این که هم قیمت آن مناسب تر باشد هم خواندن آن برای مصرف کننده راحت تر باشد.

یک اصل مهم در چاپ بروشور طراحی و جمله هایی است که شما در آن به کار می برید برای چاپ بروشور شما باید خود را جای مشتری و مخاطب گذاشته و سوالاتی که برای شما پیش می آید را در بروشور تبلیغاتی خود توضیح و جواب دهید و همین طور درخواست های مشتری را باید شناخته و با خدمات و محصولی که ارئه می دهید آن ها را بر آورده کنید.

چاپ بروشور های تبلیغاتی مثل کاتالوگ و تراکت ها همان طور که توضیح دادیم با دستگاه های افست چهار رنگ چاپ می شود و ددر صورتی که شما تیراژ پایین تری بخواهید می توان با دستگاه های دیجیتال در کمترین زمان با کیفیت بالا و عالی روی کاغذ های مختلف چاپ کنید.

بروشور را میتوان در جنس های مختلفی چاپ کرد مثل گلاسه ۱۳۵، سلفون مات و براق و یووی موضعی در هر تیراژی که میخواهید میتوانید چاپ کنید.

36611784