سازه های نمایشگاهی چیست ؟

سازه های نمایشگاهی یا همان استند است که با متریال ها و با مقیاس های مختلف چاپ شده و روی آن نصب می شود و کمک میکند که شما تبلیغات خود را با وضوح بهتر و دید بهتر در معرض عموم بگزارید.
از مزایای استند میتوان گفت که ظاهری زیبا دارد و کاملا سبک است که همین سبک بودن آن کمک میکند که شما آن را به راحتی جا به جا کرده و در جای مناسب قرار دهید.
قبل از هر چیز این سازه های نمایشگاهی نیاز به طراحی دارد چاپ پایتخت طراحی دلخواه شما را مناسب با کارو خدماتی که انجام
می دهید را ارائه می دهد.
در غرفه های نمایشگاهی که در نتیجه همکاری شرکت ها را حاصل می شود و راهی مناسب برای بازاریابی و تبلیغات شما به حساب می آید. ساخت غرفه توسط غرفه سازان که کار تخصصی آن ها می باشد انجام می شود، در غرفه های تبلیغاتی استند ها و رول آپ های تبلیغاتی تاثیرات زیاد و موثری بر ذهن بازدید کنندگان دارد، به همین دلیل طراحی آن باید آگاهانه نسبت به محصولات و کاری که ارائه می دهید انجام شود که مشتری به سرعت محصول مورد نظر خود را بیابند. سازه های نمایشگاهی مانند استند های تبلیغاتی یکی از ابزار های مهم است که باید به درستی طراحی و چاپ شود تا بر ذهن بازدید کنندگان تاثیر بگزارد و ذهنشان را درگیر کند.
اما این سازه های نمایشگاهی فقط برای نمایشگاه ها و غرفه های تبلیغاتی استفاده نمی شود بلکه در جا هایی مثل داروخانه ها، فروشگاه ها، سالن های همایش و دفاتر و شرکت ها قابل استفاده هستند.
استند ها در مکان ها و فضا های مختلف کاربرد وسیع تاثیر گزاری دارند.

استند ایکس چیست؟
استند های ایکس استند های ساده ای است که معمولا زیاد دیده می شود که به حالت ایستاده و پایه های ضربدری است و در دو سایز ۲ در ۹۰ و ۶۰ در ۱۶۰ وجود دارد.
شما میتوانید با استند های ایکس به راحتی تبلیغات و کاری که به مشتریانتان ارئه میدهید را در مکان های عمومی مثل نمایشگاه ها و افتتاحیه ها نمایش بدهید.

رول آپ چیست؟
رول آپ استندی است که تبلیغات شما روی آن نصب می شود و از غلاف رولی بیرون کشیده می شود و در جایی که می خواهید قرار می گیرد و در سایز ۲ در ۸۵ می توانید چاپ کنید.
یکی از پر طرفدار ترین سازه های نمایشگاهی میتوان گفت رول آپ است، به دلیل اینکه ظاهری زیبا دارد و خود سازه و متریال ان در یک کیف جای میگیرد و فضای کمی را اشغال میکند،همچنین حمل و نقل آن بسیار راحت است.

قاب فنری چیست؟
قاب فنری سازه ای است برای زیبا تر نشان دادن پوستر های تبلیغاتی شما، که از گوشه های پلاستیکی و لوله های آلومینیومی استفاده می شود که در هر سایزی که بخواهید میتوانید چاپ کنید.

 

 

تخته شاسی چیست؟
تخته شاسی به تخته هایی با جنس ام دی اف گفته می شود که تبلیغات شما روی آن چسبانده می شود که با دو ضخامت ۸ میل و ۱۶ میل وجود دارد و سایز های استانداردی دارد ولی شما می توانید سایز دلخواه خود را به ما سفارش دهید تا برای شما برش دهیم.

تخته شاسی

لایت باکس چیست؟
یکی دیگر از سازه های نمایشگاهی لایت باکس است، لایت باکس تابلو هایی است که لامپ مهتابی در پشت آن نصب می شود و تابلو را روشن میکند. لایت باکس چاپ آن روی کاغذ هایی به نام بک لایت انجام می شود که جنس آن مانند طلق است و نور را از خود عبور می دهد.
چاپ ابن سازه های نمایشگاهی با دستگاه های پلات انجام می شود، پلات در دسته ی چاپ های بزرگ و عریض جای می گیرد.
متریال چاپ استند های ایکس، رول آپ، تخته شاسی و قاب فنری روی کاغذ های کتد ۱۵۰ گرم می باشد که بعد از چاپ به سلیقه ی شما توسط دستگاه لمینیتور لمینت مات یا براق می شود که لمینت باعث می شود مقاومت آن بیشتر شود و همچنین کار زیبا تر میشود.
اگر نمایشگاهی در پیش دارید و به پایه استند، رول آپ و تخته شاسی برای معرفی شرکت و کار خود احتیاج دارید میتوانید روی خدماتی که چاپ پایتخت ارئه میدهد حساب کنید.
انواع استند: استند ایکس، رول آپ، پاپ آپ، تخته شاسی، لایت باکس و قاب فنری

36611784